Exper Servis

Exper Servis

Exper Notebook Servis

Exper Tablet Servis

 

Exper Servis. Exper Bilgisayar, Exper Notebook ve Exper Tablet cihazlarınızın teknik servis çözüm merkezi. Exper notebook, bilgisayar, laptop ve tablet onarım merkezi olarak,  tüm sorunlarınızı Garantili, ekonomik ve hızlı hizmet anlayışı ile çözüme kavuşturuyoruz.

Teknik destek ve servis talepleriniz için çağrı merkezi telefon numarası;

Tel:  0216 377 79 59
Cep: 0544 786 49 92
Cep: 0555 843 01 01

 

Exper Teknik Servis, Exper Notebook Servisi ve Tamiri, Exper Bilgisayar Servisi ve Tamiri, Exper Netbook Servisi ve Tamiri, Exper Laptop Servisi ve Tamiri, Exper Dizüstü Bilgisayar Servisi ve Tamiri, Exper Ultrabook Servisi ve Tamiri, Exper Masaüstü Bilgisayar Servisi ve Tamiri, Exper Minibook Servisi ve Tamiri, Exper Tablet Teknik Servisi, Exper Tablet PC Servisi ve Tamiri, Exper Tablet Bilgisayar Servisi ve Tamiri, Exper Tablet Servisi ve Tamiri, Exper Notebook Yedek Parçaları,

Exper Bilgisayar Servisi, Exper Notebook Tamiri Hizmetlerimiz;

Exper notebook kasa tamiri (kırık onarımı), menteşe tamiri, lcd led panel ekran değişimi, data (flex) kablosu değişimi, klavye değişimi(tuş takımı değişimi), batarya değişimi(pil), adaptör tamiri(şarj aleti), alt üst kasa tamiri onarımı, anakart tamiri, chipset değişimi, ekran kartı değişimi, Exper tablet ekran ve dokunmatik cam değişimi tamiri gibi daha birçok sorununuz, teknik servisimizde Garantili olarak çözüme kavuşturulmaktadır.

Exper Notebook Teknik Servisi

Bu yazı Exper Servis kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.